Aplikacja Wirtualny Nauczyciel

by kglod

Drodzy uczniowie i rodzice

Pasja Nauki powstała, by szerzyć wizję edukacji dostosowanej do potrzeb każdego ucznia indywidualnie. Wierzymy, że każdy z nas ma inne predyspozycje, inne potrzeby – każdy z nas jest inny. Zatem sposób nauki również powinien być dostosowany do każdego z nas indywidualnie.

System edukacji, który obecnie funkcjonuje, skupia się na grupie. Jest to spowodowane wieloma czynnikami:

  • Klasy są przepełnione.
  • Nauczyciel ma jedynie 45 minut, by przekazać wiedzę.
  • Każdy uczeń jest na innym poziomie wiedzy.
  • Przekaz nauczyciela musi być uśredniony, by po zakończeniu lekcji „większość” zyskała.

Przez system skupiony na grupie cierpią najbardziej uczniowie. Ogromna część z nich bowiem nie wyciąga z lekcji za wiele. Skutkuje to koniecznością spędzania dodatkowych godzin po lekcjach, próbując nadrobić materiał. Rodziny, które na to stać, decydują się na korepetycje, gdyż one, w przeciwieństwie do szkolnych lekcji, oferują personalnie dopasowany sposób pracy. Często dwa spotkania z korepetytorem dają tyle, co miesięczne uczęszczanie na grupowe zajęcia szkolne.

Lecz nie wszystkich na korepetycje stać…

Miło nam ogłosić, że we współpracy z Wirtualnym Nauczycielem wszyscy uczniowie, którzy dołączą do stypendium Pasji Nauki dostaną 14 dni w pełni darmowego dostępu do kursu matematycznego Wirtualnego Nauczyciela.

Czym jest Wirtualny Nauczyciel?

Jest to aplikacja do nauki, która dostarcza personalnie dopasowaną wiedzę z matematyki. Stworzone algorytmy poznają poziom umiejętności danej osoby, wskazują braki, a dzięki temu uczeń dostaje program odpowiedni do jego poziomu. Aplikacja kompleksowo podchodzi do nauki matematyki i wyrównuje wszystkie luki w wiedzy.

Wirtualny Nauczyciel jest narzędziem w pełni cyfrowym, które jest zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

By skorzystać z darmowego, dostępu do Wirtualnego Nauczyciela na 14 dni, proszę skorzystać z poniższego linka oraz utworzyć konto. Dostęp zostanie automatycznie przyznany: