POZNAJ NASZYCH NAUCZYCIELI

by Marek Wójcik

Nasi nauczyciele to młody zespół osób, które z łatwością nawiązują kontakty z młodszymi uczniami i są na bieżąco z materiałami, a przy tym są niesamowicie zdolni i oferują nauczanie najefektywniejszymi metodami. Korzystają z materiałów dydaktycznych udostępnionych przez prezesa Fundacji, Marka Wójcika oraz swoich, zebranych przez lata udzielania korepetycji. Przygotowują nie tylko z bieżących materiałów, ale także do egzaminów 8 klasisty, maturalnych czy konkursów przedmiotowych. Oferują też nauczanie po angielsku, na poziomie matury międzynarodowej.

Poznajcie ich :

Borys Michalak – Od 2019 roku student Inżynierii Kwantowej na Politechnice Wrocławskiej. Zdawał maturę z matematyki rozszerzonej oraz fizyki rozszerzonej po angielsku (matura międzynarodowa), naucza obu tych przedmiotów, na poziomach od szkoły podstawowej do matury rozszerzonej oraz części zagadnień na poziomie studiów wyższych. Jak sam twierdzi, wybrał nauczanie, ponieważ ucząc innych odkrywa to, czego sam jeszcze nie wie. Dzięki uczniom może spojrzeć na problemy z nowej perspektywy – są jego inspiracją! Udzielanie korepetycji jest też bardzo satysfakcjonujące, gdy może obserwować postępy i sukcesy podopiecznych.

Wiktoria Zwolińska – studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, udziela korepetycji z chemii oraz biologii, na poziomie od szkół podstawowych po maturzystów, przygotowujących się do studiów medycznych. Udzielała korepetycji w firmie Matematikon, teraz obecna w naszej ekipie, zarażająca pozytywną energią i niezwykle zdolna osoba

Filip Warmusz – student informatyki, od paru lat korepetytor – w naszej Fundacji nauczający matematyki od poziomu podstawowego do matury na poziomie rozszerzonym, w wolnym czasie trenuje siatkówkę w akademickim klubie sportowym i chodzi po górach. Zarażający pozytywną energią, a przy tym skupiony i konkretny. Może połączą Was wspólne zainteresowania?

Agnieszka Lutak – doświadczona korepetytorka, która prawie dwa lata udzielała korepetycji w Europejskiej Szkole Korepetycji oraz w Brainly, teraz mamy tę przyjemność gościć ją u nas 🙂 W Fundacji udziela korepetycji z matematyki na poziomie od szkoły podstawowej do matury podstawowej, doskonale rozumie się z młodymi uczniami. Wybrała nauczanie młodzieży, ponieważ lubi dzielić się wiedzą, a przede wszystkim zarażać miłością do matematyki oraz chemii.

Aniela Mazanowska – od ponad 3 lat udzielająca korepetycji z matematyki (do poziomu rozszerzonego) korepetytorka, oferująca również nauczanie stacjonarnie w Krakowie. Uzyskała między innymi tytuł laureata II stopnia w Małopolskim Konkursie Prac Matematycznych, mistrzyni szachów oraz miłośniczka tańca! Nauczanie przynosi jej dużo radości i satysfakcji. Daje motywację do nauki i samorozwoju. Jest dla niej okazją, żeby nabyte umiejętności wykorzystywać w sposób praktyczny i wymierny, dzięki czemu widzi więcej sensu w tym, co robi.

Łukasz Fąferek – u nas uczy matematyki i fizyki na wszystkich poziomach (również po angielsku). Osoba od zadań specjalnych – wszelkie konkursy kuratoryjne czy matura międzynarodowa to dla niego chleb powszedni. Udziela korepetycji od 12 lat. W 2016 roku ukończył Politechnikę Poznańską. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem ucznia. Mówi: “nauczycieli szkolnych oraz rodziców traktuję jak partnerów, a nie jak wrogów – przecież mamy wspólny cel”. Miła, przyjazna atmosfera i brak stresu w czasie zajęć – to jego znaki rozpoznawcze. Ucząc stara się pokazywać praktyczne aspekty tych przedmiotów szkolnych w życiu codziennym. Nie chodzi przecież o to, by się tylko nauczyć. Warto się nauczyć oraz zrozumieć.

Maciej Jamka – przygotowuje do matury rozszerzonej z matematyki, również po angielsku na poziomie międzynarodowym, naucza programowania podstawowego i oraz wybranych zagadnień z poziomu studiów wyższych. Dumny student matematyki. W wolnych chwilach gra na gitarze i interesuje się sztukami walki.

Michał Wechmann – studiujący na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, na kierunku informatycznym, interesuje się programowaniem. W naszym centrum pomaga uczniom z matematyki na poziomach od szkoły podstawowej do matury podstawowej, sympatyczny i otwarty w rozmowie z drugim człowiekiem.

Andrzej Kokot – w dawnych latach nauczyciel matematyki, obecnie udziela korepetycji na wszystkich poziomach ( od kilkunastu lat). Ukończył Uniwersytet Wrocławski na kierunku matematyka. Jak sam o sobie mówi: „po latach wróciłem do nauczania i sprawia mi to wiele frajdy i satysfakcji, robię to co lubię a nie to co muszę”. Lubi wycieczki po górach i interesuje się historią II wojny światowej!

Bianka Szuster – korepetytorka matematyki oraz fizyki. Uwielbia jazdę konno i podróżowanie. Poza nauczaniem zajmuje się mentoringiem i promowaniem edukacji na rzecz przedsiębiorczości wśród młodzieży. Nauka to jej pasja – pozwala lepiej zrozumieć otaczający ją świat. Ważna jest dla niej świadomość tego co nas otacza i jak możemy na to wpływać. Poza tym uwielbia nauki ścisłe oraz liczby, są dla niej fascynujące!